Koniec zwycięskiej serii. Wisła Kraków remisuje z Wisłą Płock

2020-02-29 19:52
Maciej Sadlok, Wisła Kraków
Autor: CyfraSport Maciej Sadlok, Wisła Kraków

2:2 - takim wynikiem zakończyło się spotkanie Wisły Kraków z Wisłą Płock. Remis oznacza, że seria wygranych Wisły zakończyła się na 5 spotkaniach. Biała Gwiazda pozostaje niepokonana od połowy grudnia.

- Bardzo dobrze weszliśmy w spotkanie, byliśmy bardzo pozytywnie na ten mecz nastawiani. Pokazaliśmy sobie i kibicom, jak chcemy grać. W przyszłości musimy zadbać, aby styl gry z początku meczu prezentować przez 90 minut - mówi trener Wisły Kraków Artur Skowronek. 

Bramki dla Wisły strzelili Ľubomír Tupta i Jakub Błaszczykowski. Po drugiej bramce Biała Gwiazda cofnęła się do obrony, co przypłaciła wyrównującą bramką w końcówce spotkania. 

Dla trenera gości Radosława Sobolewskiego, zasłużonego zawodnika Wisły Kraków, ten mecz nie należał do najłatwiejszych. - Jestem związany z Krakowem i zawsze powrót pod dłuższej nieobecności w drogie sobie miejsce sprawia, że emocje są większe, bardziej gorące. Trzeba było sobie z tym jakoś poradzić - mówi trener Wisły Płock Radosław Sobolewski. 

Następne spotkanie Wisła Kraków rozegra już w najbliższy wtorek. Nie będzie to zwykły mecz. Przy Kałuży o godzinie 20:30 rozpoczną się 199. Derby Krakowa.

 

Krakowska drużyna rolkarzy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE