Ekstraklasa jednak z kibicami! W czerwcu będzie można pójść na mecz. Ile osób na stadionie?

2020-05-29 11:29
Piłka, stadion
Autor: Cyfra Sport Ekstraklasa jednak z kibicami! W czerwcu będzie można pójść na mecz. Ile osób na stadionie?

Mecze Ekstraklasy będę jednak odbywać się z kibicami. Fani piłki nożnej na stadiony powrócą już w czerwcu. Kiedy będzie można wybrać się na mecz Ekstraklasy? Ile osób zasiądzie na stadionie? Wszystkiego dowiecie się na krakow.eska.pl.

Spis treści

  1. Ekstraklasa wznawia rozgrywki. Czy na stadionie pojawią się kibice?
  2. Mecze Ekstraklasy jednak z kibicami. Od kiedy pójdziemy na mecz?
  3. Ekstraklasa jednak z kibicami. Ile osób pojawi się na stadionie?

Ekstraklasa wznawia rozgrywki. Czy na stadionie pojawią się kibice?

Przypomnijmy, że PZPN w porozumieniu z rządem zdecydował o powrocie rozgrywek w PKO Ekstraklasie, 1. i 2. lidze. Mecze zostały wstrzymane na początku marca ze względu na rozwijającą się pandemię koronawirusa. Polski Związek Piłki Nożnej od początku przekonywał, że zależy mu na dokończeniu sezonu. Wygląda na to, że będzie to możliwe. Ekstraklasa wznawia rozgrywki, a pierwsze spotkanie odbędzie się w piątek, 29 maja. Śląsk Wrocław podejmie u siebie Raków Częstochowa.

Mecze Ekstraklasy jednak z kibicami. Od kiedy pójdziemy na mecz?

W piątek, 29 maja na specjalnie zorganizowanej konferencji premier Mateusz Morawiecki poinformował, że mecze Ekstraklasy będą jednak odbywać się z udziałem kibiców. Na mecz pójdziemy od 9 czerwca. To świetna wiadomość dla tych kibiców, którzy wolą dopingować swój ukochany klub z trybun, a nie sprzed telewizora.

Ekstraklasa jednak z kibicami. Ile osób pojawi się na stadionie?

Mecze Ekstraklasy z kibicami, ale jednak w ograniczonej formie? Okazuje się, że tak. Jak zapowiedzieli przedstawiciele rządu na piątkowej konferencji, liczba osób na trybunach będzie wynosić 25 proc. pojemności stadionu. Bilety na mecz mają być sprzedawane tylko on-line. Wprowadzone zostaną również odpowiednie wymogi sanitarne oraz zasady zajmowania miejsc na trybunach. Więcej informacji o tym, jak będą wyglądać mecze Ekstraklasy zostanie podanych w najbliższych dniach.

Tak gaśnie Kraków. Piękne ujęcia z drona
Posłuchaj, i poznaj cztery proste ćwiczenia, które pomogą odreagować stres. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Rozmawiamy z rekordzistą Guinnessa w trialu rowerowym
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE