Dramatyczny wypadek w Krakowie. Samochód "na czerwonym" skosił motocyklistę [WIDEO]

2020-09-24 11:52
Wypadek z udziałek motocyklisty Kraków
Autor: Screen: Youtube/Polskie Drogi

Mrożące krew w żyłach sceny w Krakowie. W sieci pojawiło się nagranie z dramatycznego wypadku w stolicy Małopolski. Widać na nim jak samochód przejeżdża na czerwonym świetle i z impetem uderza w motocyklistę. Zobaczcie to wstrząsające wideo.

Do dramatycznego wypadku doszło na ul. Jana Pawła II w Krakowie. Nagranie z wydarzenia pojawiło się w sieci 21 września. Widać na nim jak motor spokojnie podjeżdża do skrzyżowania i staje na czerwonym świetle. Gdy to zmienia się na zielone, rusza na skrzyżowanie. Niestety jego przejazd kończy się dramatycznie. Z prawej strony czerwonego światła "nie uszanował" inny kierowca i z ogromną siłą uderzył w motocyklistę. Wideo jest wstrząsające! Sami zobaczcie.

Jak czytamy na kanale Polskie Drogi, motocyklista przeżył wypadek. Po całym zdarzeniu był przytomny i z obrażeniami trafił do szpitala.

Policja apeluje o ostrożność. Jak widać na powyższym przykładzie, zielone światło nie gwarantuje nam bezkolizyjnego przejazdu przez skrzyżowanie. Dlatego ze świateł warto ruszać ze szczególną ostrożnością.

W Krakowie będzie można wypożyczyć elektryczne rowery
Posłuchaj, co to jest kriolipoliza i kto może poddać się zabiegowi. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE