Doda

i

Autor: Piętka Mieszko, AKPA

WIADOMOŚCI

Doda zszokowała fanów. Gwiazda szykuje się do ślubu? Internauci zwracają uwagę na jeden szczegół [ZDJĘCIE]

2023-11-29 14:18

Doda jest obecnie na fali. Jej nowy studyjny album "Aquaria" spotkał się z fenomenalnym przyjęciem, a trasa koncertowa zachwyciła nawet najbardziej wymagających fanów. Także w życiu prywatnym artystki wiele się działo. Jej relacja z Dariuszem Pachutem była szeroko komentowana w mediach. Nic dziwnego, że internauci dopatrzyli się szczególnego znaku w jej najnowszej relacji. Doda planuje ślub?

Doda ma za sobą intensywny rok

2023 rok był dla Dody niezwykle intensywny i przełomowy. Jej studyjny album "Aquaria" został fenomenalnie odebrały przez fanów, a krytycy zgodnie twierdzili, że to jej najlepsze solowe dzieło. Świetnie została także przyjęta trasa koncertowa, w którą udała się artystka po premierze krążka. Jednak nie tylko na polu zawodowym działo się u Dody dużo. Jej burzliwa relacja z Dariuszem Pachutem była szeroko komentowana przez portale plotkarskie i nie brakowało w niej wzlotów i upadków.

Doda bierze ślub!? Fani zwracają uwagę na pewien szczegół w jej relacji

Chociaż Doda od dłuższego czasu milczała w mediach społecznościowych, ostatnio pojawiły się na jej Instagramie nowe wpisy i relacje. Fani artystki zwracają uwagę, że na jednym z filmów pojawił się znak z napisem "wedding tries", czyli "drzewka ślubne". Wiele osób dopatruje się w tym znaku, że wokalistka może wkrótce planować ślub. Jaka jest prawda? Doda stwierdziła niedawno, że nie zamierza więcej zdradzać szczegółów na temat swoich relacji romantycznych w mediach społecznościowych, ponieważ nie służy to jej związkom. Można się więc spodziewać, że tajemniczy znak może nie mieć nic wspólnego z jej potencjalnym zamążpójściem, a z wielkim ogłoszeniem, do którego doszło w środę, 29 listopada. Artystka zapowiedziała bowiem koncert w Gdańsku.

Doda planuje ślub?

i

Autor: Screenshot Instagram @dodaqueen

Karolina Szostak schudła aż 30 kilogramów. Tak wyglądała jej niezwykła przemiana:

QUIZ: lata 2000. Ile pamiętasz z tego okresu?

Pytanie 1 z 10
Pierwsza polska edycja reality-show "Big Brother" miała premierę w 2001 r. Która słynna dziennikarka go poprowadziła?
Reality-show Big Brother TVN
Doda zarzekała się, że nie chce być matką. W wieku 39 lat podjęła radykalną decyzję! "Nadeszła wielka chwila"