Dachowanie na Zakopiance. Samochód wystrzelił w powietrze

i

Autor: Print screen YouTube STOP CHAM Dachowanie na Zakopiance. Samochód wystrzelił w powietrze

Dachowanie na Zakopiance. Samochód wystrzelił w powietrze. Zobacz nagranie!

2022-12-15 10:38

Na odcinku Zakopianki w stronę Krakowa doszło do makabrycznej sytuacji. Prawdopodobnie przez nadmierną prędkość i oblodzenie na drodze, kierowca Seata leona wypadł z łuku. Auto zaliczyło trzykrotne dachowanie. Filmik ukazujący całe zdarzenie trafił do sieci. Zobaczcie, dlaczego w czasie trudnych, zimowych warunków, warto zdjąć nogę z gazu.

Dachowanie na Zakopiance. Samochód wystrzelił w powietrze

Do niebezpiecznego wypadku doszło na Zakopiance w stronę Krakowa 10 grudnia. Seat leon, jadąc lewym pasem, na łuku wpadł w poślizg. Samochód wleciał do rowu, odbił się, a następnie dachował. Filmik przedstawiający całe zdarzenie trafił na popularny kanał youtubowy "Stop cham", jednak nie wiadomo, jakie obrażenia odniósł kierowca i czy były inne osoby poszkodowane.

Ze względu na trudne warunki pogodowe, kierowcy powinni zdjąć nogę z gazu

Do tego groźnego wypadku na Zakopiance doszło zapewne z powodu nadmiernej prędkości oraz zimowych warunków na drodze, m. in. oblodzenia. Przypomnijmy, że IMGW wydało ostrzeżenia pierwszego stopnia przed silnym mrozem oraz marznącymi opadami w centralnej, wschodniej i południowej Polsce. Alerty dotyczą dziesięciu województw, m. in. małopolskiego, lubelskiego, podkarpackiego czy opolskiego. Synoptycy prognozują, że temperatura minimalna w części województw miejscami może wynieść nocami nawet –19 st. C. Ze względu na oblodzenia, nierzadko przykryte warstwą śniegu, powinniśmy zdjąć nogę z gazu.

Narkotyki i ugodzenie nożem. Masowe kontrole taksówkarzy "na aplikację" w Krakowie