KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 5:2, zdjęcia z meczu

Autor: Róża Koźlikowska - @FotRose

Czwarte zwycięstwo i awans do półfinału. Pasy o medale powalczą z GKS Tychy

2021-03-06 12:29

Comarch Cracovia awansowała do półfinału Polskiej Hokej Ligi i powalczy o medale. Hokeiści z Krakowa w ćwierćfinale fazy play-off wyeliminowali Energę Toruń. Rywalizacja do czterech zwycięstw zakończyła się wynikiem 4:2.

Decydujące o awansie spotkanie na lodowisku w Krakowie Pasy wygrały pewnie, bo aż 5:1. Wysoki wynik to zasługa ostatnich minut spotkania. Goście z Torunia do końca wierzyli w wyrównanie stanu meczu, więc na ostatnie minuty wycofali bramkarza. Pasy wykorzystały sytuację trafiając dwukrotnie do pustej bramki.

Wiosna w krakowskim ogrodzie zoologicznym

- Bardzo ciężkie i wyrównane mecze. Świetnie zaprezentowali się bramkarze obu drużyn. To był naprawdę szybki i dobry hokej. Szkoda tylko, że kibice nie mogli tego oglądać z trybun. Mimo to chciałbym im mocno podziękować, bo naprawdę czujemy ich wsparcie - mówi trener Rudolf Roháček.

W półfinale Comarch Cracovia zmierzy się z mistrzem rundy zasadniczej - GKS Tychy. Teraz hokeistów Pasów czeka krótki odpoczynek, a następnie przygotowania do najbliższego starcia. Pierwszy mecz półfinałowy zostanie rozegrany już w czwartek w Tychach.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Typowe teksty rodziców. Na pewno nie raz je słyszałeś! Potrafisz je dokończyć?