Cracovia zaprasza fanów na święcenie pokarmów do sieci. Relacja wprost ze stadionu!

2020-04-10 11:36 NM
Cracovia
Autor: Cyfra Sport Stadion Cracovii

Cracovia w Wielką Sobotę zaprasza na stadion na święcenie pokarmów. Spokojnie, nikt nie będzie musiał złamać zakazu zgromadzeń. Pasy z tego wydarzenia przeprowadzą relację na żywo na swojej stronie i w mediach społecznościowych.

Święcenie pokarmów na stadionie Cracovii: wieloletnia tradycja

Święcenie pokarmów na stadionie Cracovii nie jest niczym nowym. To tradycja, która trwa już kilkanaście lat. W tym roku ze względu na pandemię koronawirusa i obowiązujący w Polsce zakaz zgromadzeń wydawało się, że będzie trzeba z niej zrezygnować. Nic bardziej mylnego!

Święcenie pokarmów na stadionie Cracovii 2020: relacja na żywo, gdzie oglądać?

Władze klubu wpadły na rewelacyjny pomysł, jak nie rezygnować z kilkunastoletniej tradycji. Święcenie pokarmów przeprowadzą on line!

Zapraszamy wszystkich w samo południe Wielkiej Soboty do śledzenia naszych mediów społecznościowych oraz strony www. Choć w obecnej sytuacji nie możemy się spotkać jak zawsze, nie zapominamy o istocie świąt Wielkiej Nocy. Mimo trwających ograniczeń, w ten wyjątkowy czas bądźmy wszyscy razem. Odpowiedzialnie pozostańmy w domach, lecz połączmy się w to tradycyjne, wielkosobotnie południe - czytamy na stronie klubu.

Relację ze święcenia pokarmów będzie można oglądać na Facebooku Cracovii oraz na stronie internetowej. Pokarmy na stadionie poświęci ks. infułat dr Dariusz Raś. Proboszcz krakowskiej Bazyliki Mariackiej jest kapelanem Pasów.

Koronawirus. Posłuchaj, jakie przedmioty trzeba dezynfekować. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.

Wirtualne podróżowanie: zamki Małopolski warte odwiedzenia po pandemii

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.