Cracovia rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej. Piłkarze szlifują formę

2022-12-28 12:04
Cracovia rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej. Piłkarze szlifują formę
Autor: Cracovia.pl

Podopieczni Jacka Zielińskiego w środę, 28 grudnia rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej PKO BP Ekstraklasy. Ważnym punktem w kalendarzu „Pasów” jest też Trening Noworoczny, który odbędzie się w niedzielę, 1 stycznia 2023 roku. Kibice mogą już odbierać wejściówki na spotkanie drużyny seniorskiej z zespołem rezerw.

Jakie są najbliższe plany „Pasów”?

Pierwsze dni przygotowań, które ruszyły w środę, 28 grudnia skupią się przede wszystkim na tradycyjnych badaniach i testach wszystkich piłkarzy pierwszej drużyny Cracovii. Najważniejszym punktem ma być tradycyjny Trening Noworoczny, zaplanowany na niedzielę, 1 stycznia 2023 roku.

Kibice mogą już odbierać wejściówki na sparing pomiędzy pierwszą drużyną i rezerwami. W tym roku na murawie powinniśmy zobaczyć najlepszych piłkarzy seniorskiego zespołu.

Gdzie można odbierać bilety?

Darmowe wejściówki mogą odebrać wszyscy, którzy zarejestrowali się w klubowym systemie. Ci, którzy nie posiadają konta mogą je założyć na stronie internetowej www.bilety.cracovia.pl. Dane, które musimy przygotować to imię, nazwisko i numer PESEL.

Bilety możemy otrzymać także w tradycyjnej formie. Odbierzemy je w Punktach Obsługi Kibiców od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 20:00 i w sobotę od godz. 10:00 do 18:00.

Gdzie odbędzie się zgrupowanie Cracovii?

Piłkarze „Pasów” do 6 stycznia 2023 roku będą przygotowywali się w Rącznej. Następnie, podobnie jak piłkarze Wisły, wylecą do Turcji. W miejscowości Belek zaplanowano zgrupowanie, które potrwa do 21 stycznia.

Wyjazd oprócz treningów obejmuje także rozegranie czterech zaplanowanych sparingów. Piłkarze Cracovii zmierzą się z Hansą Rostock, 1. FC Nurnberg oraz Banikiem Ostrawa. Informacje o ostatnim meczu kontrolnym pojawią się w najbliższym czasie.

Po powrocie z Turcji, piłkarze „Pasów” rozpoczną przygotowania do pierwszego ligowego meczu w 2023 roku. W poniedziałek, 30 stycznia do Krakowa przyjedzie Górnik Zabrze. Mecz rozpocznie się o godz. 19:00.

Największa ruchoma szopka bożonarodzeniowa w kościele oo. Bernardynów pod wezwaniem św. Bernardyna ze Sieny w Krakowie

QUIZ. Fleksja to nad słowami refleksja. Czy potrafisz wybrać poprawną formę wyrazu?

Pytanie 1 z 12
Na początek coś prostego. Która forma rzeczownika jest poprawna?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE