Cracovia powalczy o mistrzostwo Polski! Znamy ceny karnetów na mecze hokeistów

i

Autor: Cracovia.pl

Cracovia powalczy o mistrzostwo Polski! Znamy ceny karnetów na mecze hokeistów

2023-02-08 15:52

Faza play-off Polskiej Hokej Ligi zbliża się coraz większymi krokami. Comarch Cracovia ma do rozegrania jeszcze dwa spotkania w sezonie zasadniczym, ale mimo to znamy już datę rozpoczęcia zmagań o trofeum mistrzowskie.

Kiedy rozpocznie się faza play-off?

Hokeiści Comarch Cracovii mają do rozegrania jeszcze dwa spotkania w ramach sezonu zasadniczego. Podopieczni Rudolfa Roháčka zmierzą się z STS Sanok i Zagłębiem Sosnowiec. „Pasy” zajmują obecnie pierwsze miejsce w ligowej tabeli, z przewagą trzech punktów nad Unią Oświęcim.

Tegoroczne zmagania w pierwszej, ćwierćfinałowej fazie play-off rozpoczną się 22 lutego, a zakończą nie później niż 7 marca.

Play-off 2022/2023. Ile kosztują karnety?

Przedsprzedaż karnetów na mecze fazy play-off rozpoczęła się w środę, 8 lutego o godz. 10:00. Jest skierowana do posiadaczy abonamentów z rundy zasadniczej PHL 2022/23 i umożliwia zachowanie swojego miejsca.

- Pierwsza faza sprzedaży zakończy się w środę 15 lutego o godz. 9:59, a po tym terminie wszystkie krzesełka trafią do ogólnodostępnej sprzedaży! To jednak nie wszystko! Przygotowaliśmy również specjalne zniżki dla uczniów, studentów, kobiet i seniorów 65+, a także dla posiadaczy karnetów piłkarskich: „WIOSNA 2023”. Wspieraj Pasy w walce o tytuł najlepszej drużyny w kraju – informuje Comarch Cracovia.

Ceny karnetów na mecze fazy play-off 2022/23:

  • 169 zł – karnet normalny
  • 149 zł – karnet ulgowy dla uczniów, studentów, kobiet, seniorów 65+ oraz niepełnosprawnych.
  • 139 zł – dla karnetowiczów z rundy zasadniczej PHL 2022/23 + posiadaczy karnetu piłkarskiego „WIOSNA 2023”

Więcej informacji o biletach znajdziemy na stronie internetowej Comarch Cracovii.

Express Biedrzyckiej - Michał KOŁODZIEJCZAK: Lider AgroUnii: To będzie krwawa kampania, trupy będą leżeć na ulicy

QUIZ. Wiosenne kwiaty w doniczkach - czy na pewno je rozpoznasz?

Pytanie 1 z 10
Jak nazwają się te wdzięczne kwiaty doniczkowe, które wnoszą do naszych mieszkań powiew wiosny
Prymulki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE