Chciał zaimponować narkotykami. Okazało się, że... to przyprawy!

2020-01-23 15:13
Przyprawy
Autor: Pixaby

Do niecodziennej sytuacji doszło w podkrakowskiej Trzebini. 12-latek chwalił się w szkole, że posiada marihuanę. Tymczasem okazało się, że są to zwykłe przyprawy.

Jak poinformowała Małopolska Policja, w minioną środę w godzinach popołudniowych do komisariatu w Trzebini (woj. małopolskie) zgłosił się dyrektor jednej ze szkół na terenie miasta. Dyżurny przyjął zgłoszenie o posiadaniu i rozpowszechnianiu przez 12-letniego ucznia marihuany.

Funkcjonariusze od razu podjęli działania w tej sprawie. W akcji brał udział m.in. pies tropiący zapach narkotyków. W miejscu zamieszkania nieletniego stwierdzono jednak, że posiadane przez niego substancje nie są niedozwolone. Były to zwykłe suszone przyprawy.

Policja ustaliła, że 12-latek chciał po prostu zaimponować swoim kolegom ze szkoły. Sprawa swój finał znajdzie najprawdopodobniej w sądzie rodzinnym. Nieletni będzie musiał wyjaśnić swoje zachowanie.

W Krakowie po raz pierwszy odbyły się Igrzyska Wspinaczkowe dla osób z niepełnosprawnością [WIDEO]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE