Zapoluj na potwory! Twórcy "Wiedźmina" zaprezentowali nową grę na smartfony

2020-09-04 13:20
Leszy
Autor: Screen: Twitter/The Witcher: Monster Slayer Zapoluj na potwory! Twórcy "Wiedźmina" zaprezentowali nową grę na smartfony

Trolle, ghule i lesze są wśród nas? Już za niedługo będzie można na nie zapolować dzięki specjalne grze. "The Witcher: Monster Slayer" to nowa propozycja od CD Projekt na smartfony. Na czym dokładnie polega? Kiedy będzie można w nią zagrać? Więcej dowiecie się na krakow.eska.pl.

"The Witcher: Monster Slayer": nowa gra od CD Projekt

Czy czytając lub grając w "Wiedźmina" choć raz chciałeś poczuć się jak Geralt i zapolować na potwora? Teraz będzie to możliwe! CD Projekt przygotowało nową grę, która umożliwi nam poszukiwania trolli, ghuli i leszych. W sieci właśnie pojawiła się zapowiedź nowego projektu.

Akcja "The Witcher: Monster Slayer" odbywa się kilkaset lat przed wydarzeniami z gier. Ziemie Kontynentu wypełnione są bestiami, które sieją niepokój i zniszczenie. Gracz wciela się w zabójcę potworów i dzięki rozszerzonej rzeczywistości stawia im czoła. Za grę odpowiada studio Spokko.

"The Witcher: Monster Slayer": jak zagrać?

Gra "The Witcher: Monster Slayer" przypominać będzie nieco znane już Pokemon GO. Aby stać się łowcą potworów, trzeba pobrać ją na smartfony. Gra będzie dostępna zarówno na system Android, jak i IOS.

CD Projekt wydaje nową grę. Kiedy "The Witcher: Monster Slayer" będzie dostępne?

Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Jak zapewniają producenci, ma ona jednak zostać jeszcze podana w tym roku.

ESKA Summer City - Galeria Katowicka #6
Posłuchaj o wymazie z nosa. Jak przebiega badanie, jak się do niego przygotować? To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE