Biłgoraj idzie na podbój Krakowa. Znany raper otwiera tam lokal z zapiekankami

i

Autor: shutterstock/instagram kissthekuk

gastronomia

Biłgoraj idzie na podbój Krakowa. Znany raper otwiera tam lokal z zapiekankami

2023-11-29 12:16

Pochodzący z Biłgoraja Raper Kukon oprócz świata muzyki, chce podbić także kubki smakowe swoich fanów. Na swoim profilu Instagram podzielił się planami na nietypowe przedsięwzięcie.

W Krakowie będzie można zejść jak w Biłograju. Raper Kukon pochwalił się, że w stolicy woj. małopolskiego zamierza otworzyć lokal. W tym punkcje gastronomicznym będzie można spróbować tradycyjnych Zapiekanek Biłgorajskich.

Lokal ma się nazywać Kiss the Kuk. Raper zapowiedział to przy okazji informacji o nowym singlu, który ma pojawić się 30 listopada. Natomiast najnowszy punkt gastronomiczny na mapie Krakowa ma się pojawić 2 grudnia przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 7.

Profil Kiss the Kuk obserwuje już kilkanaście tysięcy osób. Czy nowy lokal otwarty przez rapera podbije serca krakowian? Wkrótce się okaże.

Kukon a właściwie Jakub Konopka, to 27-letni polski raper i autor tekstów. Urodził się w Biłgoraju i pochodzi z dzielnicy Ogrody. Zdobył platynową płytę za album "Rough N'Gentle" i kilka złotych płyt. Na Instagramie obserwuje go kilkaset tysięcy osób.

Zobacz także: Tak wygląda Lublin nocą! Zdjęcia z wieczornego spaceru po centrum miasta

Źródło: Biłgoraj idzie na podbój Krakowa. Znany raper otwiera tam lokal z zapiekankami