Biedronki otwarte w Krakowie w niedzielę. Gdzie zrobimy zakupy? [LISTA SKLEPÓW]

2022-08-05 13:47
Biedronka
Autor: Marek Kudelski/Super Express Biedronka

Czy w najbliższą niedzielę sklepy Biedronki będą otwarte? Okazuje się, że tak. To fantastyczna wiadomość dla wszystkich, którzy tęsknią za spokojnymi zakupami w niedziele. Od 7 sierpnia wypad na zakupy w Krakowie będzie możliwy. Które Biedronki w Krakowie będą otwarte? Gdzie w niedzielę będzie można zrobić zakupy w Krakowie? Sprawdźcie!

Biedronki otwarte w niedziele

Jeronimo Martins to portugalskie przedsiębiorstwo będące właścicielem m.in. sieci handlowej Biedronka. W Polsce ma 3300 sklepów i chce skorzystać z wyjątku przewidzianego w ustawie o handlu w niedziele i święta dla "placówek handlowych w zakładach prowadzących działalność w zakresie kultury, sportu, oświaty, turystyki i wypoczynku". Okazuje się bowiem, że Biedronka będzie od tej pory również… wypożyczalnią książek.

Gdzie w Krakowie zrobimy zakupy w niedziele?

Niewątpliwie skorzystają na tym klienci, którzy upodobali sobie spokojne zakupy w niedziele. W Krakowie otwarta w niedziele będzie jedna Biedronka przy ul. Pawiej 5a – na dworcu kolejowym. Co istotne, niedzielne zakupy będą mogli zrobić tam jedynie posiadacze karty Moja Biedronka. Sklep będzie czynny tak, jak w dni powszednie – od godz. 6.15 do 22.00. W całej Polsce, w niedzielę, 7 sierpnia otwartych ma być kilkaset placówek tej sieci. 

Niedziele handlowe w Polsce

Od 2020 roku zakaz handlu obejmuje prawie wszystkie niedziele (z wyjątkiem: ostatniej niedzieli stycznia, ostatniej niedzieli kwietnia, ostatniej niedzieli czerwca, ostatniej niedzieli sierpnia, jednej niedzieli bezpośrednio przed pierwszym dniem świąt Wielkanocy, dwóch niedziel bezpośrednio przed pierwszym dniem świąt Bożego Narodzenia).

Wakacyjny SuperHIT

QUIZ. Masz pecha czy szczęście?

Pytanie 1 z 10
Drogę przebiega Ci czarny kot, co robisz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE