Beata Szydło jako reporterka TVP. Nagranie jest już hitem w sieci! [WIDEO]

2020-06-23 11:51 NM
Beata Szydło jako reporterka TVP. Nagranie jest już hitem w sieci!
Autor: twitter.com/tvp_info Beata Szydło jako reporterka TVP. Nagranie jest już hitem w sieci!

Beata Szydło w nowej roli? Europosłanka wystąpiła w ostatnim wydaniu Wiadomości jako reporterka. Szydło relacjonowała wydarzenia z Węglówki (woj. małopolskie), która mocno została dotknięta przez ostatnie opady deszczu. Jak spisała się polityk? Zobaczcie na nagraniu!

Południowa Polska od kilku dni zmaga się z intensywnymi opadami deszczu. Najpoważniejsza sytuacja jest w Małopolsce, na Podkarpaciu oraz na Dolnym Śląsku. W wielu miejscach występują podtopienia. Zalane zostały domy i sklepy. Część dróg była uszkodzona i nieprzejezdna. W wielu miejscach wciąż pracują służby. Wciąż szacowane są straty.

Trwa sprzątanie i szacowanie strat po ulewnych deszczach w Małopolsce

Małopolska: ponad milion złotych trafiło do poszkodowanych w wyniku ulewnych deszczy

Do jednej z miejscowości w Małopolsce przyjechała Beata Szydło. Europosłanka Polakom pokazała się z nieco innej strony. Niczym reporterka, Szydło relacjonowała wydarzenia z Węglówki w gminie Wiśniowa. Tam potok Niedźwiadek porwał drogę powiatową.

Sytuacja w tej chwili jest opanowana, w tym sensie, że zostały zabezpieczone te wszystkie osuwiska(...) prognozy są złe, więc tutaj wszyscy spodziewają się, że ta noc niestety może być podobna do poprzedniej - powiedziała podczas relacji Szydło.

Nagranie z Europosłanką w roli głównej jest już hitem w sieci. Jak według was poradziła sobie była pani premier?

Hip-hopowe półkolonie w Krakowie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.