Wisła Kraków – Puszcza Niepołomice. Baraże o awans do Ekstraklasy 2023. Gdzie oglądać? O której godzinie?

i

Autor: Bartek Ziółkowski/Wisła Kraków

Sport

Wisła Kraków – Puszcza Niepołomice. Baraże o awans do Ekstraklasy 2023. Gdzie oglądać? O której godzinie?

2023-06-06 14:49

Baraże o awans do Ekstraklasy 2023. Wisła Kraków już we wtorek, 6 czerwca przed własną publicznością zmierzy się z Puszczą Niepołomice. Spotkanie będzie z pewnością jednym z potencjalnie dwóch najważniejszych meczów w całym sezonie, ponieważ od jego wyniku zależy awans do Ekstraklasy. Gdzie obejrzeć mecz Wisła Kraków - Puszcza Niepołomice? O której godzinie rozpoczną się baraże? Sprawdźcie w naszym materiale.

Spis treści

  1. Wisła Kraków - Puszcza Niepołomice. Kiedy odbędzie się mecz barażowy o awans do ekstraklasy?
  2.  Wisła Kraków - Puszcza Niepołomice. Ilu kibiców obejrzy mecz na stadionie?
  3. Wisła Kraków - Puszcza Niepołomice. Gdzie oglądać mecz? Transmisja NA ŻYWO

Wisła Kraków - Puszcza Niepołomice. Kiedy odbędzie się mecz barażowy o awans do ekstraklasy?

Przed Wisłą Kraków wciąż najważniejszy cel do zrealizowania w bieżącym sezonie. Mowa oczywiście o awansie do PKO Ekstraklasy. Piłkarze Radosława Sobolewskiego na koniec sezonu zajęli czwarte miejsce w tabeli Fortuna 1. Ligi. Przypomnijmy, że do najwyższej klasy rozgrywkowej w polskiej piłce nożnej awansują dwa pierwsze zespoły. Trzeciego beniaminka wyłaniają baraże, czyli mini-turniej rozgrywany przez cztery zespoły. Zwycięzca baraży zagra więc w PKO Ekstraklasie w sezonie 2023/2024.

Pary barażowe do Ekstraklasy 2023:

Wtorek, 06. 06, godz. 18:00

  • Wisła Kraków – Puszcza Niepołomice
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Stal Rzeszów

Jeśli Wisła Kraków pokona Puszczę Niepołomice, to w finale baraży o Ekstraklasę zagra ze zwycięzcą meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Stal Rzeszów. W roli gospodarza w meczu o awans do Ekstraklasy wystąpi zespół, który na koniec sezonu zajął wyższe miejsce w tabeli Fortuna 1. Ligi.

 Wisła Kraków - Puszcza Niepołomice. Ilu kibiców obejrzy mecz na stadionie?

Wisła Kraków zagra w barażach o Ekstraklasę z Puszczą Niepołomice na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana. Obiekt przechodzi obecnie modernizację w ramach przygotowań do Igrzysk Europejskich 2023. Co ważne, Wisła Kraków poinformowała, że mecz barażowy z Puszczą Niepołomice będzie mogło obejrzeć więcej kibiców.

Na spotkanie do dyspozycji kibiców będą następujące sektory: A11, A21, A22, A23, C1, C2, C3, C4, C5 D21, D22, D23, D24, E11, E12, E13, E14, E15, E16, E21, E22, E23, E24, E25, E26 H22, H23. Pozostałe sektory są wyłączone z użytku. 

Cena biletu normalnego na mecz wynosi 150 złotych. Za bilet junior trzeba zapłacić 75 złotych. Dzieci do 6. roku życia wejdą do Strefy ORLEN OIL VIP Silver bezpłatnie.

Wisła Kraków - Puszcza Niepołomice. Gdzie oglądać mecz? Transmisja NA ŻYWO

Mecz barażowy Wisła Kraków – Puszcza Niepołomice odbędzie się we wtorek, 6 czerwca o godz. 18:00. Kibice będą mogli śledzić zmagania przy ul. Reymonta na antenie Polsat Sport. Mecz Wisła – Puszcza będzie transmitowany także w aplikacji Polsat Box Go.

Marsz Wolności w Krakowie. Tysiące ludzi na Rynku Głównym

Tłumy Polaków wściekłych na PiS! Relacja z Marszu 4 czerwca
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE