Awanturował się w sklepie, a potem groził Strażnikom Miejskim. "Nie pójdziecie do nieba"

2021-05-18 14:40
Kraków. Pijany awanturnik groził strażnikom miejskim. Nie pójdziecie do Nieba
Autor: Straż Miejska Miasta Krakowa zdjęcie poglądowe

Wyjątkowa akcja krakowskich Strażników Miejskich. Funkcjonariusze przybyli do jednego ze sklepów na Borku Fałęckim w pobliżu pętli tramwajowej. W środku awanturował się mężczyzna, który najpierw próbował uderzyć sprzedawczynię, a potem mundurowych. Co więcej, groził im, że... nie pójdą do nieba.

Interwencje Straży Miejskiej przy wykroczeniach mieszkańców są na porządku dziennym. Rzadko jednak słyszy się groźby związane z wiarą! Tak było w przypadku niedawnej interwencji w sklepie na Borku Fałęckim. Dyżurny otrzymał wiadomość, że agresywny mężczyzna próbuje uderzyć sprzedawczynię. Na miejsce udał się patrol.

Raport z anteny 18.05, godz.10

Widok strażników miejskich nie uspokoił agresora. Zaczął wymachiwać rękami, w ruch poszły też butelki. Mężczyzna został obezwładniony i zakuty w kajdanki. Na odchodne funkcjonariusze usłyszeli, że "z takim zachowaniem to o niebie mogą zapomnieć".

I właśnie z tą smutną perspektywą przekazaliśmy go w ręce policjantów - relacjonuje Straż Miejska Krakowa.

"Więcej niż jedno zwierzę". Największe wpadki w "Familiadzie" [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Jaka odpowiedź padła, gdy Karol Strasburger powiedział: "Więcej niż jedno zwierzę to..."?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE