WIADOMOŚCI

Alicja Bachleda-Curuś pochodzi z rodziny "księcia Podhala". Tak wygląda jej luksusowa willa w Los Angeles [GALERIA]

2024-05-16 7:45

Alicja Bachleda-Curuś pochodzi z rodziny "księcia Podhala", czyli byłęgo burmistrza Zakopanego i jednego z najbogatszych Polaków, Adama Bachledy-Curusia. Aktorka zrobił zawrotną karierę w kraju i za granicą, a na koncie ma wiele angaż w wielu głośnych produkcjach. Na co dzień gwiazda mieszka w pięknej willi, położonej w Los Angeles. Jej luksusowy dom robi ogromne wrażenie. Sprawdziliśmy, jak wygląda w środku.

Alicja Bachleda-Curuś wywodzi się z rodziny "księcia Podhala"

Alicja Bachleda-Curuś to uzdolniona aktorka, która na koncie na role w wielu polskich i międzynarodowych produkcjach. Polacy doskonale znają ją z roli Zosi w "Panu Tadeuszu", oprócz tego zagrała w takich filmach jak "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", "Polaris", czy "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Wywodzi się z Podhala, jej wujkiem jest jeden z najbogatszych Polaków, Adam Bachleda-Curuś, piastujący niegdyś stanowisko burmistrza Zakopanego. Prywatnie najbardziej znana jest ze swojego związku z aktorem Colinem Farrelem, z którym ma syna Henry'ego Tadeusza. Chociaż para nie jest już razem, Alicja Bachleda-Curuś w wywiadach podkreśla, że łączą ich przyjacielskie stosunki i dzielą się obowiązkiem wychowania dziecka.

Tak mieszka Alicja Bachleda-Curuś. Jej willa w Los Angeles robi wrażanie

Na co dzień Alicja Bachleda-Curuś mieszka wraz z synem w pięknej willi, położonej w Los Angeles. Aktorka chętnie dzieli się zdjęciami ze swojej posiadłości w mediach społecznościowych. Możemy na nich zobaczyć, że dom urządziła z klasą, chociaż nie brakuje w nim luksusów. Jej posiadłość to wyjątkowe połączenie tradycyjnego stylu z nowoczesną elegancją. Zobaczcie w naszej galerii poniżej, jak prezentuje się w środku niezwykły dom Alicji Bachledy-Curuś w Los Angeles.

Z Podhala wprost do Los Angeles. Tak wygląda luksusowa willa Alicji Bachledy-Curuś. Jest luksusowo, ale i stylowo:

Gwara góralska. Czy potrafisz dogadać się z Góralem?

Pytanie 1 z 15
Popularne dutki, to nic innego niż:
Tak wygląda po latach aktorka grająca Alice Cullen w Zmierzchu
Listen on Spreaker.