Akademia Sztuk Pięknych zaprasza na wirtualne Drzwi Otwarte. Potrwają do 19 kwietnia

2021-04-14 9:55
Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie
Autor: Kanonkrajoznawczy

Drzwi Otwarte uczelni trwające przez cały tydzień. Na takie nietypowe rozwiązanie zdecydowała się krakowska Akademia Sztuk Pięknych. Przyszli studenci będą mogli poznać wykładowców oraz specyfikę danego kierunku, a także zwiedzić wnętrze uczelni.

- Każdego dnia prezentuje się jeden z wydziałów uczelni. Pokazujemy pracownie, to jak przebiegają zajęcia i to jaką mamy ofertę dla studentów. Przygotowaliśmy materiały dotyczące codziennej pracy studentów. Są to treści w różnej formie: wykłady, sesje pytań i odpowiedzi, spacery wirtualne, a nawet jeden z wydziałów przygotował koncert - Magdalena Urbańska z ASP w Krakowie.

Policja informuje ludzi w Krakowie o konieczności pozostania w domu

Organizacja trwających tydzień Drzwi Otwartych nie byłaby możliwa w normalnych warunkach. Przeniesienie wydarzenia do sieci z powodu pandemii pozwala na dużo dokładniejszą prezentację uczelni. 

- Przestrzeń wirtualna ma jeszcze jedną zaletę. Przygotowane materiały nie zginą i każdy z niezdecydowanych kandydatów będzie mógł do nich później wrócić i dać się przekonać za pomocą tego, co chcemy zaprezentować przyszłym studentom - dodaje Magdalena Urbańska.

Drzwi Otwarte ASP rozpoczęły się 12 kwietnia i potrwają jeszcze do poniedziałku. Materiały przygotowane przez studentów i wykładowców można zobaczyć w mediach społecznościowych uczelni.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Z jakiego języka pochodzi to słowo? Komplet punktów to marzenie! Z pewnością się pomylisz

Pytanie 1 z 7
Jaki to język? Blümerant
Źródło: Akademia Sztuk Pięknych zaprasza na wirtualne Drzwi Otwarte. Potrwają do 19 kwietnia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE