Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie

i

Autor: Kanonkrajoznawczy

Akademia Sztuk Pięknych zaprasza na wirtualne Drzwi Otwarte. Potrwają do 19 kwietnia

2021-04-14 9:55

Drzwi Otwarte uczelni trwające przez cały tydzień. Na takie nietypowe rozwiązanie zdecydowała się krakowska Akademia Sztuk Pięknych. Przyszli studenci będą mogli poznać wykładowców oraz specyfikę danego kierunku, a także zwiedzić wnętrze uczelni.

- Każdego dnia prezentuje się jeden z wydziałów uczelni. Pokazujemy pracownie, to jak przebiegają zajęcia i to jaką mamy ofertę dla studentów. Przygotowaliśmy materiały dotyczące codziennej pracy studentów. Są to treści w różnej formie: wykłady, sesje pytań i odpowiedzi, spacery wirtualne, a nawet jeden z wydziałów przygotował koncert - Magdalena Urbańska z ASP w Krakowie.

Policja informuje ludzi w Krakowie o konieczności pozostania w domu

Organizacja trwających tydzień Drzwi Otwartych nie byłaby możliwa w normalnych warunkach. Przeniesienie wydarzenia do sieci z powodu pandemii pozwala na dużo dokładniejszą prezentację uczelni. 

- Przestrzeń wirtualna ma jeszcze jedną zaletę. Przygotowane materiały nie zginą i każdy z niezdecydowanych kandydatów będzie mógł do nich później wrócić i dać się przekonać za pomocą tego, co chcemy zaprezentować przyszłym studentom - dodaje Magdalena Urbańska.

Drzwi Otwarte ASP rozpoczęły się 12 kwietnia i potrwają jeszcze do poniedziałku. Materiały przygotowane przez studentów i wykładowców można zobaczyć w mediach społecznościowych uczelni.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Z jakiego języka pochodzi to słowo? Komplet punktów to marzenie! Z pewnością się pomylisz

Pytanie 1 z 7
Jaki to język? Blümerant