Agnieszka Radwańska i Dawid Celt

i

Autor: WBF

Agnieszka Radwańska urodziła syna. Znamy imię maleństwa!

2020-07-27 9:29

Agnieszka Radwańska po raz pierwszy została mamą! Radosną nowinę za pomocą Twittera przekazał jej mąż, Dawid Celt. Syn pary otrzymał na imię Jakub.

Przypomnijmy, Agnieszka Radwańska o tym, że spodziewa się dziecka, poinformowała za pomocą social mediów w styczniu tego roku. Od tego momentu na Instagramie oraz Facebooku regularnie pojawiały się fotografie krakowianki w ciąży. Widać było, że byłe tenisistce służy ten stan, bo na zdjęciach wyglądała pięknie!

Po miesiącach oczekiwań Agnieszka Radwańska wraz z Dawidem Celtem powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Była wiceliderka rankingu WTA urodziła syna. O radosnym wydarzeniu za pomocą Twittera poinformował mąż krakowianki.

Jakub jest już z nami - napisał Dawid Celt na portalu społecznościowym.

Trener Cracovii Michał Probierz komentuje finał Pucharu Polski z Lechią Gdańsk
Posłuchaj o słodzikach, czy warto nimi zastąpić niezdrowy cukier. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE