Agnieszka Radwańska pomaga w trudnych czasach. Przekazała maseczki dla szpitala dziecięcego

2020-04-15 14:27
Agnieszka Radwańska
Autor: WBF

Piękny gest Agnieszki Radwańskiej! Była polska tenisistka włączyła się do walki z koronawirusem i przekazała 10 tys. maseczek ochronnych dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie.

O swoich działaniach Radwańska poinformowała za pomocą mediów społecznościowych.

To moja cegiełka dla tych, którzy dzisiaj najbardziej potrzebują naszej pomocy i naszego wsparcia. Jestem pełna podziwu, z jakim zaangażowaniem i poświęceniem pracownicy służby zdrowia walczą o nasze zdrowie i nasze wspólne bezpieczeństwo. Dołóż swoją cegiełkę. Tylko tak możemy dzisiaj pomóc - napisała Agnieszka Radwańska w poście na Facebooku.

Krakowianka jest kolejnym polskim sportowcem, który włączył się do walki z koronawirusem. Już wcześniej podawaliśmy m.in., że Kuba Błaszczykowski wraz ze swoją fundacją przeznaczył 400 tys. złotych. Anna i Robert Lewandowscy przekazali natomiast dla polskich szpitali milion euro.

COŚ DOBREGO #004
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE