29. Finał WOŚP: prezydent Jacek Majchrowski przekazał na licytację wyjątkowy przedmiot. Jaki?

2021-01-16 10:00
Jacek Majchrowski podjął decyzję o dołączeniu do protestu samorządowców
Autor: Łukasz Gągulski Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski.

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Ostatnio do akcji włączył się też prezydent Krakowa Jacek Majchrowski. Włodarz miasta na aukcję przeznaczył wyjątkowy przedmiot. Jaki? Sprawdźcie w naszym materiale.

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Prezydent Krakowa przekazał oryginalny przedmiot na aukcję

Prezydent Jacek Majchrowski po raz kolejny włączyć się w pomoc dla WOŚP. W tym roku włodarz miasta na aukcję przekazał nietypowy przedmiot. To fragment stali z konstrukcji jednego z ostatnich pięter legendarnego krakowskiego Szkieletora. Przedmiot posiada certyfikat autentyczności, podpisany został przez przedstawicieli biura architektonicznego zajmujące się projektem i przebudową budynku. Fragment Szkieletora można licytować TUTAJ.

Kłęby dymu nad Krakowem! Pożar na ul. Malborskiej

29. Finał WOŚP inny niż te dotychczas

29. Finał WOŚP odbędzie się 31 stycznia. Wydarzenie, które co roku miało miejsce na początku roku, zostało przesunięte przez pandemię koronawirusa i obowiązujące obostrzenia. Tegoroczny Finał WOŚP będzie znacznie różnić się od tych, do których jesteśmy przyzwyczajeni. Nie będzie wielkich towarzyszących mu wydarzeń. Wolontariusze będą zbierać datki do puszek, ale odbywać się to będzie bez "przyklejania" serduszek.

Tegoroczne hasło Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to "Gramy z głową". Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na zakup specjalistycznych urządzeń w nowoczesnej chirurgii laryngologicznej i wspomogą oddziały dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Sonda
Trudne warunki na drogach. Czy zima zaskoczyła drogowców?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE