tauron arena

i

Autor: III Igrzyska Europejskie Kraków-Małopolska 2023

100 dni do Igrzysk Europejskich. Znamy ceny biletów na poszczególne zawody

2023-03-14 8:53

Najtańsze 20 złotych, najdroższe 90 zł. Tak prezentują się ceny biletów na Igrzyska Europejskie, które na przełomie czerwca i lipca odbędą się w Krakowie i Małopolsce. Sprzedaż oficjalnie ruszy 3 kwietnia, jednak już dziś można się rejestrować na platformie sprzedażowej. Oprócz pojedynczych wejściówek przygotowano karnety. Część wydarzeń będzie także bezpłatna.

W poniedziałek 13 marca uruchomiony został także portal do sprzedaży biletów. Na planowane rozpoczęcie dystrybucji przygotowano specjalną promocję dla najbardziej aktywnych fanów – pierwsze 10 tysięcy biletów zostanie objętych 25-procentową zniżką, a każdy kibic będzie mógł nabyć cztery takie wejściówki.

Ceny biletów na pojedyncze wydarzenia wahać będą się od 20 do 90 złotych przy miejscach I kategorii. Do sprzedaży trafią także bilety całodniowe oraz karnety na kilka dni. Zdecydowano, że wstęp na niektóre dyscypliny będzie darmowy.

- Są cztery dyscypliny niebiletowane:muaythai, teqball, padel i kickboxing. Także w lekkoatletyce pierwsze trzy dni na Stadionie Śląskim będą niebiletowane. Na większość zawodów przewidujemy karnety, będą one obowiązywały na dane obiekty. Przygotowujemy też zestawy biletowe na obiekty zlokalizowane obok siebie. Na przykład w Krynicy-Zdroju, gdzie mamy judo, taekwondo i MTB będzie oferta na te trzy dyscypliny - mówi Kazimierz Kwasek, dyrektor pionu biletów w spółce Igrzyska Europejskie.

Na większość zawodów obowiązywać będą także wejściówki ulgowe, a dla pierwszych osób, które się zarejestrują przygotowano dodatkowy rabat.

tabela

i

Autor: Materiały prasowe

W najbliższy czwartek ma zostać wybrana firma, która opracuje i przygotuje ceremonię otwarcia imprezy. Po przedstawieniu koncepcji zaprezentowane zostaną ceny biletów na to wydarzenie, a także na ceremonię zamknięcia. Igrzyska Europejskie rozpoczną się 21 czerwca i potrwają do 2 lipca.

Sonda
Czy chciałbyś, aby Igrzyska Olimpijskie odbyły się w Polsce?
Polscy sportowcy na igrzyskach zimowych. Wielu spotkał tragiczny los. Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE