Wskrzeszanie kultury...respiratorem. CK105 w Koszalinie zapowiada nowy cykl (AUDIO)

2020-12-09 10:27
Pierwszym zespołem Respiratora Kultury będzie Czerwona Piłeczka
Autor: CK105 w Koszalinie Pierwszym zespołem Respiratora Kultury będzie Czerwona Piłeczka

Centrum Kultury 105 w Koszalinie przygotowuje nowy cykl koncertów pod nazwą Respirator Kultury. Będą to koncerty lokalnych zespołów, póki co online, ale w perspektywie organizatorów są też koncerty z udziałem publiczności.

"Mamy salę, nagłośnienie, kamerę, chęci i przede wszystkim wykonawców, którzy chcą się zaprezentować" - przyznają pracownicy CK105 i zalecają na bieżąco obserwować media społecznościowe, bo za niedługo pierwszy z cyklu Respiratora Kultury koncert online.

Jeszcze w grudniu zostaną nagrane dwa kolejne koncerty
Autor: CK105 w Koszalinie Jeszcze w grudniu zostaną nagrane dwa kolejne koncerty

CK105 pisze dalej na swoim profilu społecznościowym:

"Bardzo tęsknimy za spotkaniami z artystami i za widownią, stąd pomysł, żeby wykorzystać nasze pomieszczenia, sprzęt, umiejętności, i udostępnić artystom wszystko czego potrzebują do nagrania koncertu. Do współpracy zapraszani są lokalni muzycy: sięgamy po to, co u nas piękne i kreatywne. Chcemy, by kultura znów wybijała tętno naszego miasta. Stąd nazwa: Respirator kultury. Zapis pierwszego koncertu, z udziałem zespołu Czerwona Piłeczka dostępny będzie w sieci już w połowie grudnia. Również w grudniu planowane jest nagranie dwóch kolejnych zespołów. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku Respirator będzie mógł się już odbyć z publicznością."

Więcej informacji znajdziecie w poniższym podcaście.

O Respiratorze Kultury mówi Radosław Czerwiński z Działu Impresariatu CK105
Kosta Projekt - gra komputerowa osadzona w Katowicach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE