Szczypiornistki zespołu Młyny Stoisław Koszalin zagrają kolejny ligowy mecz

2020-09-18 7:09
Młyny Stoisław Koszalin
Autor: Materiały prasowe Młyny Stoisław Koszalin

W meczu 2. serii PGNiG Superligi, zmierzą się na wyjeździe z drużyną Eurobud JKS Jarosław. Początek rywalizacji dzisiaj 18.09 o godzinie 18. Transmisję ze spotkania będzie można obejrzeć za pośrednictwem serwisu zobacz.tv.

Dla ekipy z Jarosławia sezon 2020/2021 jest drugim w Superlidze. Chociaż zespół rywalek to beniaminek zeszłorocznych rozgrywek, zdążył już sporo namieszać. Od początku dobrze sobie radził na najwyższym szczeblu polskiego szczypiorniaka i nie raz zaskoczył sympatyków tej dyscypliny sportu, na przykład wygrywając z wicemistrzyniami kraju, Metraco Zagłębie Lubin.

Ponadto w szeregi drużyny wstąpiły między innymi Valentina Nestiaruk, niegdyś zawodniczka koszalińskiej drużyny i była już szczypiornistka zespołu aktualnych mistrzyń Polski, MKS Perła Lublin oraz Sylwia Matuszczyk, także była reprezentantka ekip z Koszalina i z Lublina.

Od soboty przygotowujemy się do tego meczu. Pojechałyśmy do Jarosławia dwa dni wcześniej, czyli już w środę wieczorem, tuż po treningu, by lepiej się zaaklimatyzować w tamtejszych stronach. Dla nas to ważne spotkanie i bardzo chcemy je wygrać, bo czujemy, że w poprzednim meczu mogłyśmy zagrać lepiej. Wiemy co musimy poprawić. Mamy nadzieję, że tym razem wszystko wyjdzie nam o wiele lepiej i wygramy ten mecz – mówiła Adrianna Nowicka, kapitan zespołu Młyny Stoisław Koszalin.

Link do transmisji meczu: http://zobacz.tv/pgnig-superliga-kobiet/586-jaroslaw-koszalin

Bezpiecznie na rowerze - film profilaktyczny

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.