Prawie 60 ratowników wodnych znajdzie zatrudnienie na kołobrzeskiej plaży

2020-05-22 12:06 lw
Praca na plaży w Kołobrzegu
Autor: Materiały prasowe Praca na plaży w Kołobrzegu

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu rozpoczął rekrutację na tegoroczny sezon letni. Poszukuje osób chętnych do pracy w czerwcu, lipcu i sierpniu w charakterze ratownika wodnego

W sumie MOSiR planuje zatrudnić 58 osób w tym 3 z uprawnieniami sternika motorowodnego i 2 ratowników medycznych z uprawnieniami ratownika wodnego.

O pracę na kołobrzeskim kąpielisku mogą starać się osoby, które ukończyły 18 lat i posiadają stopień ratownika wodnego w myśl ustawy MSWiA. To nie wszystkie wymagania, jakie musi spełnić kandydat. Pełną listę można znaleźć na stronie internetowej MOSiR.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapewni swoim ratownikom ubiór ratowniczy, kosmetyki i wyżywienie (obiad dostarczany na plażę). Osoby spoza Kołobrzegu mają zapewnione zakwaterowanie w obiektach MOSiR, Internacie Zespołu Szkół Zawodowych przy ul. Piastowskiej, internacie ZSO przy ul. Łopuskiego, a dla czwórki ratowników przygotowano mieszkanie w Podczelu.

Ratownicy będą zatrudnieni na umowę zlecenie. Ratownik wodny z KPP zarobi miesięcznie 4300,00 zł brutto, ratownik wodny jako starszy wieży – 4700,00 zł brutto, ratownik medyczny – 4800,00 zł brutto, sternik motorowodny – 4700,00 zł brutto. Operator radia w stopniu Ratownik Wodnego może liczyć na 4300,00 zł brutto miesięcznie.

Całe ogłoszenie o pracę na stronie internetowej: http://sport.kolobrzeg.pl/artykul/285/oferta-pracy-kapielisko-nadmorskie-2020