Nocna i świąteczna opieka zdrowotna dla dorosłych pacjentów w Szpitalu Wojewódzkim w Koszalinie

2022-01-12 8:22
Nocna i świąteczna opieka zdrowotna
Autor: Materiały prasowe Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Po tym, jak z końcem roku wygasła umowa na świadczenie pomocy doraźnej między Szpitalem Wojewódzkim a Polikliniką, w Koszalinie mieszkańcy nie mieli gdzie udać się po pomoc lekarską w nocy oraz dni wolne od pracy. Problem udało się rozwiązać. Pacjenci już są przyjmowani w innym miejscu.

Od 10 stycznia 2022 roku usługi z zakresu nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej dla dorosłych pacjentów są świadczone na terenie Szpitala Wojewódzkiego przy ul. Chałubińskiego 7, w budynku, w którym działają Poradnie Specjalistyczne.

Telefony dostępne po godzinie 18 to:

- Rejestracja 94/ 34 88 982

- Gabinet pielęgniarek 94/ 34 88 490

- Gabinet lekarski 94/ 34 88 270

Świadczenia takie udzielane są od poniedziałku do piątku w godzinach 18.00-8.00 dnia następnego oraz całodobowo w soboty, niedziele i inne dni ustawowo wolne od pracy.

Przypominamy, że świadczenia zdrowotne w zakresie nocnej i świątecznej opieki medycznej dla dzieci i młodzieży do 19. roku życia Szpital Wojewódzki w Koszalinie również realizuje przy ul. Chałubińskiego 7, w Pawilonie Dziecięcym.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Jesteś pewien, że znasz polskie przeboje? Usunęliśmy jedno słowo. Wiesz jakie?

Pytanie 1 z 15
"Ale wkoło jest wesoło, ooo. ... w pracy, małpa w zoo, ooo. Puste pole za stodołą. Chłop zaprawia, ale Jazz, ooo"
Wyłudził pieniądze. Szuka go kołobrzeska policja
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE