Nieletni sprawca włamań w rękach policji. Niewykluczone są kolejne zatrzymania

2021-09-14 16:24
Zatrzymany nieletni za włamania do garaży
Autor: Materiały prasowe Zatrzymany nieletni za włamania do garaży

Sprawcą włamań na terenie Koszalina okazał się 16 latek. Przez kilka dni policjanci odbierali zgłoszenia o włamaniach do garaży w różnych częściach miasta, najwięcej było ich na ulicy Bosmańskiej.

Z garaży ginęły drobne przedmioty, które można było szybko sprzedać, ale też elektronarzędzia i sprzęt RTV. Zatrzymany 16-latek jest znany policji, to podopieczny Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego pod Koszalinem. Chłopak uciekł z placówki. Po zatrzymaniu został przesłuchany, a za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem dla nieletnich.

Sprawa ma charakter rozwojowy. Policjanci prowadzą czynności, aby odzyskać skradzione mienie. Niewykluczone są kolejne zatrzymania.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Rising Star Polska - Dzikie Karty Radia ESKA rozdane! Poznajcie wyniki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE