Motorowerzysta uciekał przed policją przez pola. Miał ponad 2 promile alkoholu!

2021-02-23 8:22 lw
Motorowerzysta uciekał przed kołobrzeską policją
Autor: Materiały prasowe Motorowerzysta uciekał przed kołobrzeską policją

Każdy, kto jest świadkiem przestępstwa, ma prawo ująć sprawcę na gorącym uczynku. Tak też uczynili dwaj mężczyźni, którzy nietrzeźwego kierującego nie dopuścili do dalszej jazdy, a na miejsce wezwali patrol policji

Kołobrzescy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zostali wezwani do miejscowości Karcino, gdzie dwaj mężczyźni ujęli nietrzeźwego kierującego motorowerem. Świadków zaniepokoił fakt, że na skrzyżowaniu nie potrafił zapanować nad pojazdem, złapał pobocze i przewrócił się wraz ze skuterem.

Gdy świadkowie zgłaszali całe zajście na numer alarmowy, mężczyzna wykorzystał ich nieuwagę i zaczął pieszo oddalać się z miejsca zdarzenia. Wezwany patrol policji dogonił 47 latka, który przez pola uciekał w kierunku Drzonowa. Po zatrzymaniu przez kołobrzeskich funkcjonariuszy i przebadaniu okazało się, że motorowerzysta miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Kolejny kierowca z promilami

Tego samego dnia funkcjonariusze kołobrzeskiej drogówki zatrzymali 33-letniego mężczyznę, który kierował Audi mając 1,8 promila alkoholu we krwi, miał również zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Dodatkowo mężczyzna był poszukiwany celem doprowadzenia do Aresztu Śledczego, by odbyć karę.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Morsowanie bez wychodzenia z domu | ESKA XD - Fit vlog #15