Masowe szczepienia w Kołobrzegu ruszą od 5 maja [REJESTRACJA, ZASADY, GODZINY OTWARCIA]

2021-04-29 9:48
Od 5 maja w Kołobrzegu rusza punkt masowych szczepień
Autor: Materiały Prasowe Od 5 maja w Kołobrzegu rusza punkt masowych szczepień

Po majówce ruszy punkt szczepień powszechnych w hali Łuczniczka. Do Kołobrzegu ma dotrzeć pierwsza partia szczepionek Moderna i AstraZeneca.

Już od 5 maja w hali Łuczniczka w Kołobrzegu będzie działał masowy punkt szczepień. Będzie otwarty w godzinach 9-16.30. Pacjenci będą rejestrowani na konkretne godziny. Na miejscu wypełnią dokumenty i od razu otrzymają datę kolejnego szczepienia.

Polub nasz fanpage ESKA Koszalin News na Facebooku! Znajdziesz tam najciekawsze informacje z Twojego miasta i regionu!

W punkcie będą pracowały trzy zespoły medyczne. Dla osób, które przyjmują szczepionkę, przygotowano specjalne pomieszczenie, w którym powinny odsiedzieć 20 minut.

Rejestracja już ruszyła - wystarczyć zadzwonić pod nr 989 lub online przez konto pacjenta. Punkt gotowy jest tygodniowo wykonywać blisko 3 tysiące szczepień. Pierwsze osoby zostaną przyjęte 5 maja.

Grupa dj-ów z Pojezierza Drawskiego szykuje specjalny koncert Podziękują wszystkim którzy wsparli akcję charytatywną "Dla Aurelki"
Sonda
Lekcje w soboty - czy powinny być wprowadzone?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE