Hip hopowcy z całej Polski zawitają do Koszalina!

2020-02-07 13:45
Pierwszy turniej hip hopowy zaplanowano w Koszalinie
Autor: Materiały Prasowe Pierwszy turniej hip hopowy zaplanowano w Koszalinie

Podczas I Turnieju Koszalińskie YO, w batelkach zmierzą się soliści i grupy hip hopowe z całej Polski.

Koszalińskie YO to Turniej tańca ulicznego, mogą wziąć w nim udział zarówno soliści, grupy, jak i formacje do 24 osób, z całej Polski. Mile widziani są również tancerze nie reprezentujący żadnej szkoły tanecznej.

Organizatorzy przewidują kilka kategorii wiekowych oraz jedną nową – hip hop battle 4 vs 4. Pokazy oceniać będzie jury w składzie: Aleksandra Paola Magnus, Monika Łaskarzewska Żurek oraz Piotr Pi.

Za dekami stanie dj’ka BIZI, a prowadzącym wydarzenie będzie Rademenez, polski rekordzista we freestylu.- Początkowo tancerze będą oceniani indywidualnie. – Tłumaczy Kinga Olchowik, organizatorka. - Formacje zaprezentują się w przygotowanych wcześniej choreografiach, soliści i grupy także będą mieli czas na zademonstrowanie swoich umiejętności. Najwyżej ocenieni tancerze przejdą do kolejnego etapu, tutaj zmierzą się w batelkach. Jak podkreśla organizatorka, sędziowie będą oceniali nie tylko umiejętności taneczne, ale również wyczucie muzyki.

Impreza jest otwarta, przyjść może każdy kto chciałby zobaczyć zmagania młodych tancerzy oraz poznać kulturę hip – hopu. Zainteresowani tancerze mogą nadal się zgłaszać. Dzień później zaplanowano warsztaty z sędziami. Koszalińskie YO 14.03 od godz. 10 w Event Center G38, patronem medialnym jest Radio Eska.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE