Ferie zimowe w Centrum Kultury w Koszalinie. Dwa tygodnie frajdy!

2020-02-03 15:02
Atrakcje na ferie zimowe w Centrum Kultury 105 w Koszalinie
Autor: Wioleta Jędrzejczyk - Betlińska Atrakcje na ferie zimowe w Centrum Kultury 105 w Koszalinie

Przygodę z tańcem lub śpiewem będzie można zacząć podczas ferii zimowych w Koszalinie.

Są jeszcze miejsca na zajęcia organizowane w okresie ferii zimowych, w Centrum Kultury 105. Przez 2 tygodnie w placówce odbywać się będą zajęcia taneczne, plastyczne oraz wokalne. Dzieci zyskają możliwość rozwiajnia swoich pasji przez 2 godziny dziennie pod okiem profesjonalnych instruktorów.

Gdzie na pizzę w Koszalinie? Sprawdź listę pizzerii w Centrum Pomorza [ZDJĘCIA]

Ferie zimowe w Centrum Kultury w Koszalinie

- Zachęcamy do jak najszybszego zapisywania pociech – zaprasza Katarzyna Stenzel, z centrum kultury. - Liczba miejsc jest ograniczona, a zajęcia cieszą się olbrzymim zainteresowaniem. Zasada jest jedna: kto pierwszy ten lepszy. Zapisy są telefoniczne, dopiero później rodzic wypełnia niezbędne dokumenty. Nie ma żadnych warunków uczestnictwa w zajęciach, dziecko nie musi umieć śpiewać, tańczyć czy mieć zdolności plastyczne.

Jak podkreśla Katarzyna Stenzel, wystarczą chęci.

- Nasi instruktorzy są profesjonalistami i sprawią, że dzieci będą miło spędzały czas, rozwijając się tanecznie, wokalnie lub plastycznie - tłumaczy. - Bardzo często zdarza się, że po takich feryjnych zajęciach – dzieci stają się naszymi stałymi podopiecznymi.

Zajęcia ruszą od 10 lutego. Więcej szczegółów na stronie Centrum Kultury 105 w Koszalinie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE