Dom Samotnej Matki w Koszalinie poszukuje wolontariuszy do opieki nad dziećmi [WYWIAD]

2021-06-10 23:14
Jako wolontariusz można przychodzić wg ustalonego grafiku bądź jak dysponujemy akurat wolnym czasem
Autor: Dom Samotnej Matki "Dar Życia" im. św. Józefa Caritas Koszalin Jako wolontariusz można przychodzić wg ustalonego grafiku bądź jak dysponujemy akurat wolnym czasem

Muszą czasem wyjść na rozmowę kwalifikacyjną, do lekarza czy na terapię. Wtedy bardzo potrzebują kogoś do opieki nad swoimi dziećmi. Mowa o młodych matkach przebywających w Domu Samotnej Matki w Koszalinie. W takich sytuacjach bardzo liczą na bezinteresowne wsparcie.

Dom Samotnej Matki w Koszalinie w końcu otwiera swoje progi dla wolontariuszy po długim czasie izolacji z powodu pandemii, a wcześniej gruntownego remontu. Poszukiwani są głównie pełnoletnie kobiety, ale wolontariusze niepełnoletni również są mile widziani, zwłaszcza do asystowania przy opiece nad dziećmi - w takim przypadku wymagana jest pisemna zgoda rodziców.

Dariusz Szpakowski wspomina dawne czasy i ocenia szanse Polaków na Euro

Nie jest określona liczba potrzebnych rąk do pracy - pracująca w placówce siostra Barbara twierdzi, że zawsze znajdzie się coś do roboty, od opieki nad dziećmi, przez prasowanie aż po drobne prace gospodarcze i porządkowe.Wszelkie informacje uzyskacie dzwoniąc pod numer telefonu 516 840 090.

Siostra Barbara Wilkowska o wolontariacie w Domu Samotnej Matki w Koszalinie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE