Galeria zdjęć

Złota polska jesień w Kielcach. Piękna pogoda sprzyja spacerowiczom i rowerzystom

2023-09-27 16:12

Początek kalendarzowej jesieni rozpieszcza nas piękną, wręcz letnią pogodą. Z takiej aury korzystają w Kielcach spacerowicze i rowerzyści.

Najwięcej spacerujących w środę 27 września spotkaliśmy w śródmieściu oraz w Parku Miejskim imienia Stanisława Staszica a także jego okolicach. Kto może, ten korzysta z pięknej pogody. To także idealna aura dla rowerzystów, wielu korzysta ze ścieżki nad Silnicą.

Najpopularniejsze miejsca dla cyklistów w Kielcach prezentujemy tutaj:

Jednym z ulubionych miejsc dla rodzin z dziećmi jest staw w parku. Dorośli ze swoimi pociechami przychodzą tutaj karmić kaczki, część biwakuje na trawie lub też odpoczywa na ławeczkach.

Na brak klientów nie narzekają jeszcze lodziarnie. Nieco mniejszy ruch jest w rynku, gdzie nie ma już restauracyjnych ogródków. Tradycyjnie jednym z ulubionych miejsc dla spacerujących jest ulica Sienkiewicza, Plac Artystów czy ulice Zamkowa, Solna. Ci, którzy lubią złotą polską jesień, czują się znakomicie.

Świętokrzyskie. Auto Moto Fiesta 2023 na Torze Kielce w gminie Miedziana Góra

QUIZ. Jak dobrze znasz Kielce i Świętokrzyskie? Przyporządkuj ulice do osiedli oraz miejscowości do powiatów

Pytanie 1 z 10
W jakiej dzielnicy Kielc znajduje się ulica Lecha?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE