Wypadek pod Jędrzejowem. Samochód zderzył się z pociągiem towarowym. Kierująca w szpitalu (2)

i

Autor: Piotr Stańczak/zdjęcie ilustracyjne

Dramatyczny poranek!

Wypadek pod Jędrzejowem. Samochód zderzył się z pociągiem towarowym. Kierująca w szpitalu

2023-03-21 13:24

Do groźnego zdarzenia doszło we wtorek 21 marca po godzinie 9 na jednym z przejazdów kolejowych w Łączynie w powiecie jędrzejowskim.

W zdarzeniu drogowym uczestniczyły: samochód osobowy marki Nissan oraz pociąg relacji Sędziszów - Wola Baranowska. Autem kierowała 63-letnia kobieta.

- Po godzinie 9:00 otrzymaliśmy sygnał o kolizji pociągu towarowego z pojazdem osobowym, do którego doszło na przejeździe kolejowym w miejscowości Łączyn. Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że 63 - letnia kierująca pojazdem osobowym, przejeżdżając przez tory najprawdopodobniej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu w wyniku tego doszło do zderzenia z pociągiem towarowym. Uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi - informuje nas sierżant sztabowy Beata Soboń, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jędrzejowie.

Policjanci z Jędrzejowa ustalają okoliczności zdarzenia.

Wypadek pod Jędrzejowem. Samochód zderzył się z pociągiem towarowym. Kierująca w szpitalu

i

Autor: Policja w Jędrzejowie Do zdarzenia doszło dzisiaj po godzinie 9 na jednym z przejazdów w Łączynie, w powiecie jędrzejowskim.
Wypadek na przejeździe kolejowym w Trawnikach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE