Zamek Krzyżopór w Ujeździe nocą

i

Autor: krzyztopor.org.pl

Zamek Krzyżtopór ma szanse zostać atrakcją 2022 roku

2022-10-20 11:16

Nagrodę za najlepszy produkt turystyczny w 2022 roku otrzymać może zamek z Ujazdowa. Są duże szanse, a głosować można przez Internet. Certyfikat Internautów 2022 przyznawany jest przez Polską Organizację Turystyczną.

Produkty jakie zgłaszają do konkursu internauci to nie tylko miejsca, ale też imprezy czy wydarzenia z całej Polski. Zamek Krzyżtopór jest jedyną atrakcją z naszego województwa, która weźmie udział w konkursie.

"Krzyżtopór to miejsce bardzo doceniane przez turystów, a świadczy o tym chociażby zdobyta w 2020 roku złota pinezka Google. Jeżeli chcielibyście państwo nam pomóc nam zdobyć nagrodę, zapraszam do głosowania. Głosy można oddawać co 24 godziny, na stronie Polskiej Organizacji Turystycznej, linki są udostępniane w naszych mediach społecznościowych" - mówi Martyna Grysińska, przewodniczka z Zamku Krzyżtopór w Ujeździe.

Sonda
jak dobrze znasz polską historię?

Trzeba się śpieszyć, głosowanie trwa do 31 października bieżącego roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE