Zaginął Henryk Florkiewicz, mieszkaniec Kielc

i

Autor: Archiwum prywatne Zaginął Henryk Florkiewicz z Kielc. Ktoś go widział?

Ważne!

Zaginął Henryk Florkiewicz, mieszkaniec Kielc. Trwają poszukiwania, ktoś go widział? Rodzina czeka na kontakt

2023-09-21 10:33

Trwają poszukiwania Henryka Florkiewicza, 90-letniego mieszkańca Kielc. Mężczyzna zaginął w środę 20 września, ostatni raz widziano go w dzielnicy Białogon.

Henryk Florkiewicz ma około 170 centymetrów wzrostu, niebieskie oczy, krótkie, jasne włosy. Wyszedł z domu w środę około 17, godzinę później widziano go na ulicy Fabrycznej na Białogonie. Tam kończy się również trop psa policyjnego. Ubrany był w jasną kurtkę, ciemne spodnie i czapkę "dżokejkę". Przebywał na przystanku autobusowym obok drewnianego kościółka. Prawdopodobnie udał się autobusem w kierunku centrum Kielc.

Mężczyzna choruje na cukrzyce i ma zaniki pamięci. Rodzina prosimy o pomoc i kontakt każdego, kto mógłby przekazać informacje na temat miejsca pobytu Henryka Florkiewicza. Córka mężczyzny Iwona Sidorowicz-Wojno czeka na wiadomości pod numerem telefonu 508-202-977.

Szokujące oświadczenie Grzegorza G., który po pijanemu zabił rodziców 3 chłopców

Zobacz poniżej - zaginieni mieszkańcy województwa świętokrzyskiego. Ktoś ich widział?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE