Z regionu

Wypadek w Łagowie koło Kielc. Ciężarówka staranowała ogrodzenie i uderzyła w budynek gospodarczy

2023-04-26 11:52

Do poważnego wypadku drogowego doszło w środę rano na rondzie w Łagowie. Samochód ciężarowy staranował ogrodzenie posesji i wjechał w budynek gospodarczy!

Zdarzenie miało miejsce około godziny szóstej rano. Jak wynika ze wstępnych ustaleń kieleckich policjantów, w wypadku uczestniczyły dwa samochody. Kierujący ciężarowym DAF-em 65-letni mężczyzna na skrzyżowaniu z ruchem okrężnym w Łagowie nie ustąpił pierwszeństwa fordowi, który prowadził 23-latek.

- Po tym zderzeniu ciężarówka najpierw zjechała na pobocze, potem uderzyła w ogrodzenie jednej z posesji a następnie w budynek gospodarczy. Do szpitala z obrażeniami ciała trafił kierowca forda. Obaj prowadzący auta byli trzeźwi. Na miejscu zdarzenia obowiązuje ruch wahadłowy - mówi młodszy aspirant Małgorzata Perkowska-Kiepas, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

Funkcjonariusze wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku.

Świętokrzyskie. Policyjny pościg z finałem w... psiej budzie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE