Wszystko o międzynarodowych możliwościach. Spotkania online w Przystanku Młodych

2021-01-11 12:07
Mural o wolontariacie w Kielcach
Autor: Monika Cieślikiewicz

Regionalne Centrum Wolontariatu w Kielcach zaprasza na Eurodeskowy tydzień. Wydarzenie specjalne przeznaczone jest dla wszystkich zainteresowanych mobilnościami międzynarodowymi. Spotkania online startują w poniedziałek 11 stycznia.

Jak informują organizatorzy w pierwszy dzień będzie można porozmawiać z Michałem Braunem, który zabierze gości w podróż po Boliwii, Indiach oraz Stanach Zjednoczonych. Opowie o tym jak zostać wolontariuszem, jak znaleźć oferty wolontariatu, czego spodziewać się po przyjeździe do danego kraju oraz odpowie na pytania uczestników.

We wtorek Polscy wolontariusze, którzy brali udział w projektach międzynarodowych opowiedzą o swoich najlepszych wspomnieniach erasmusowych. W środę będzie można spojrzeć na projekty od drugiej strony i porozmawiać z wolontariuszami, którzy w poprzednich latach mieli okazję do zamieszkania w Kielcach.

Na czwartek zaplanowano eurolekcję dotyczącą studiowania za granicą, którą poprowadzi przedstawicielka Eurodesk Polska - Karolina Ludwikowska.

Spotkania odbywają się na platformie Zoom codziennie o godzinie 17. Linki pojawią się na facebookowym fanpage’u Przystanku Młodych.

Imponujący mural o wolontariacie powstał w Kielcach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE