Sport

Wodny Mecz w Basenach Tropikalnych w Kielcach. Zagrali piłkarze ręczni i kibice. Zobacz wideo i zdjęcia

2023-08-10 9:11

9 sierpnia w Basenach Tropikalnych odbyła się druga już edycja Wodnego Meczu. Podczas wydarzenia szczypiorniści Barlinka Industrii Kielce (pod taką nazwą występowali w ubiegłym sezonie) zmierzyli się z drużyną Basenów Tropikalnych. Atrakcji było jednak więcej!

W Basenach Tropikalnych w Kielcach odbył się wyjątkowy mecz. Wyjątkowy, bo... wodny! To chyba jedyna taka okazja, żeby spotkać kieleckich Mistrzów piłki ręcznej w tropikalnej scenerii.

Piłkarze ręczni na Basenach Tropikalnych w Kielcach

Szczypiorniści zmierzyli się z drużyną Basenów Tropikalnych. Mecz zakończył się wygraną Barlinka Industrii 20:9. Wydarzeniem zainteresowani byli nie tylko kibice, ale również goście hotelowi. Przypomnijmy, że była to druga edycja meczu, w ubiegłym roku rozgrywki zakończyły się wynikiem 15:9.

Spotkanie było prawdziwą gratką dla kibiców kieleckiej drużyny. Mecz stanowił idealną okazję, aby zamienić z zawodnikami kilka słów poza boiskiem, czy też zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Piłkarze obecnie są w okresie przygotowawczym do wyjazdu na Klubowe Mistrzostwa Świata w Arabii Saudyjskiej.

Składy uczestników Wodnego Meczu w Kielcach

Mecz trwał 2 x 10 min. W skład drużyny Basenów Tropikalnych weszli: Kuba Badoń, Mateusz Pawlik, Mateusz Binkowski, Mateusz Cheda, Łukasz Duda i Adam Sperka. Barlinka Industrię Kielce reprezentowali: Dylan Nahi, Arek Moryto, Andreas Wolff, Benoit Kounkoud, Szymon Sicko oraz Artsem Karalek.

Dużo atrakcji w czasie Wodnego Meczu w Kielcach

Oprócz samego meczu, na imprezie czekało wiele innych atrakcji. Zgromadzeni mogli liczyć na gorące rytmy prosto od DJ-a. Po zakończonym meczu chętni mogli spróbować swoich sił w rzutach karnych, gdy na bramce byli oczywiście Mistrzowie Polski.

Następnie o godzinie 19 odbył się pokaz tropikalnych tancerek i lekcja bachaty. Goście śmiało próbowali swoich sił podczas kąpieli. Później czekała już tylko zabawa z DJ-em, aż do 21-ej. Pojawiła się strefa #KielceSummer, konkursy z nagrodami, a nawet koło fortuny. Zabawie nie było końca.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE