W Oksie powstaje osiedle VIP. Będzie 35 domów jednorodzinnych z ogródkami oraz z dwoma tarasami [WIZUALIZACJE]

2020-07-31 6:04 Artykuł sponsorowany

Przy ulicy Modrzewiowej w Oksie w powiecie jędrzejowskim realizowana jest niezwykła inwestycja. Na malowniczo położonym terenie powstaje funkcjonalne, nowocześnie zaprojektowane osiedle 35 domów jednorodzinnych z ogródkami oraz z dwoma tarasami. Projekt zakłada budowę domów o powierzchni użytkową od 83 do 120 metrów kwadratowych. Zobaczcie zdjęcia i wizualizacje.

Inwestycja powstaje z myślą o klientach młodych oraz starszych, którzy poszukują rekreacji, ciszy i spokoju na co dzień oraz w weekendy z dala od zadymionych miast i tłocznych ulic. Walory turystyczne, jakie posiada Oksa są bardzo bogate. W okolicy znajdują się duże ilości wód: rzeka Nida, stawy rybne i kąpielisko. Ponadto dookoła rozciągają się lasy borowe, a w samej miejscowości znajduje się dobrze rozbudowana infrastruktura.

Projekt obejmuje budowę domów jednorodzinnych na działkach o powierzchni od 6 do 10 arów. Domy będą mieć od 83 do 120 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. Każdy będzie posiadał ogródek i taras.

W projekcie stawiamy na ekologię i odnawialne źródła energii. Każdy dom będzie posiadał pompę ciepła oraz zostanie przygotowany do instalacji fotowoltaicznej i solarnej. Samo miejsce jest wyjątkowe. Idealne dla rodzin, z dala od zadymionych miast i uporczywych korków – cisza, spokój, relaks i cudowny klimat - podkreśla Renata Widurska.

Już powstał pierwszy dom pokazowy o nazwie Lea (wersja A) - zaprojektowany w duchu energooszczędności. Kolejne trzy domy są w realizacji.

W planach są domy parterowe z poddaszem użytkowym dla 4-5 osobowej rodziny. Wewnątrz znajdą się takie pomieszczenia jak: kuchnia z salonem, 4 sypialnie, 2 łazienki, korytarze, kotłownia.

Klienci mogą kupić dom wraz z działką w stanie surowym zamkniętym, w stanie deweloperskim lub w stanie gotowym pod klucz.

Domki staną w odległości: 20 kilometrów od Jędrzejowa, 35 kilometrów od Kielc, 18 kilometrów od Włoszczowej, po 100 kilometrów od Krakowa i Katowic. Zobaczcie zdjęcia i wizualizacje.

Artykuł sponsorowany