Szpital MSWiA w Kielcach uruchomi SOR

i

Autor: Facebook/Szpital MSWiA w Kielcach Szpital MSWiA w Kielcach uruchomi SOR od 1 marca 2023 roku.

W Kielcach powstanie trzeci Szpitalny Oddział Ratunkowy

2023-02-16 16:59

Trzeci Szpitalny Oddział Ratunkowy powstanie od 1 marca w Kielcach. Poprowadzi go miejscowy Szpital Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Placówka ministerialna wygrała konkurs, który rozstrzygnął świętokrzyski oddział Narodowego Funduszu Zdrowia.

- Oferta szpitala MSWiA, który w ubiegłym roku przeniósł się do nowej siedziby przy ulicy Wojska Polskiego 51 spełniła wszelkie wymogi organizacyjne i formalno-prawne. Szpital dysponuje odpowiednimi pomieszczeniami, podjazdami, wysokiej klasy aparaturą i zapewnia kadrę medyczną - mówi Beata Szczepanek, rzecznik prasowy oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia w Kielcach.

Pierwsi pacjenci zostaną przyjęci w nowym oddziale 1 marca. Wartość kontraktu do końca roku, to prawie 3 miliony złotych.

O potrzebie utworzenia nowego SOR w Kielcach pisaliśmy już kilka miesięcy temu, szczegóły znajdziecie tutaj: Szpital MSWiA w Kielcach poszukuje lekarzy do pracy na oddziale ratunkowym.

Warszawa. Otwarcie oddziału neonatologii im. WOŚP w Szpitalu Południowym na Ursynowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE