Urząd Miasta Kielce

i

Autor: Urząd Miasta Kielce

Trwają konsultacje projektu "Strategii Rozwoju Miasta Kielce 2030+ w kierunku Smart City"

2021-06-28 9:31

Można już zgłaszać uwagi do projektu "Strategia Rozwoju Miasta Kielce 2030+ w kierunku Smart City". Nowa strategia będzie dokumentem wyznaczającym cele rozwoju naszego miasta w odniesieniu do wszystkich sfer jego funkcjonowania.

Nowa strategia będzie w procesie zarządzania miastem Kielce planem działania, według którego powinny postępować władze lokalne, chcąc skutecznie osiągać założone w niej cele. Dokument ten pomoże jak najefektywniej wykorzystywać posiadane zasoby z uwzględnieniem wszystkich czynników zewnętrznych, w tym również potencjału finansowego miasta.

Konsultacje społeczne już się rozpoczęły i potrwają do 29 lipca. A kto może wziąć udział w konsultacjach? O tym prezydent Kielc, Bogdan Wenta. - Konsultacje obejmują teren całego miasta, gminy Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego i ich związki, a uczestniczyć w nich mogą wszyscy mieszkańcy.

W konsultacjach można wziąć udział na kilka sposobów.

  • Ankieta na platformie Idea Kielce (https://konsultacje.kielce.eu)
  • Papierowe formularze zgłaszania uwag:

               - Urząd Miasta Kielce, ul. Rynek 1, 25-303 Kielce                - Urząd Miasta Kielce, ul. Strycharska 6, 25-659 Kielce                - Urząd Miasta Kielce, ul. Szymanowskiego 6, 25-361 Kielce

  • Spotkania konsultacyjne online
  • Fokusowe spotkania konsultacyjne na żywo.

O wynikach konsultacji poinformuje prezydent Kielc, na oficjalnej stronie internetowej miasta w terminie do 30 dni od daty zakończenia konsultacji.

Tak zmieniał się Lublin przez 37 lat
Sonda
Znacznie tańsze bilety na koncerty dla zaszczepionych osób to dobry pomysł?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE