Targi Kosmetyczne w Kielcach. Przyjadą setki kupców z różnych stron świata

i

Autor: Materiały prasowe Targów Kielce Targi dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty zgromadzą uczestników z blisko 30 państw.

Wydarzenia

Targi Kosmetyczne w Kielcach. Przyjadą setki kupców z różnych stron świata

2023-06-12 7:44

We wtorek i środę 13-14 czerwca w Kielcach odbędą się targi branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty.

Slavic B2Beauty to jedyne w kraju wydarzenie, w czasie którego zostaną przeprowadzone umówione biznesowe spotkania. Grono wystawców tworzą firmy produkujące kosmetyki, farmaceutyki oraz opakowania z Polski, Ukrainy, Czech, Bułgarii, Włoch i Singapuru. Ich oferty pozna każdy z około stu zagranicznych kupców. Będą delegacje firm ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Izraela, Kataru – na Bliskim Wschodzie, z Japonii, Malezji, Singapuru, Kirgistanu, Uzbekistanu, Kazachstanu i Chin – w Azji, z Kenii, Maroka, Algierii, Tunezji, Egiptu – w Afryce, z Wielkiej Brytanii, Gruzji, Czech, Grecji, Węgier, Holandii, Rumunii i Hiszpanii – w Europie.

Duże firmy w Targach Kielce

- Wśród nich są przedstawiciele sieci handlowych, marketów i drogerii, producentów i hurtowni. Znaczna część reprezentuje duże firmy, będące wśród liderów sprzedaży kosmetyków w swoich krajach – mówi Monika Szydłowska, zastępca menedżera projektu.

Wśród wystawców będą topowe polskie marki, jak dr Irena Eris, Oceanic, Eveline, Pierre Rene, Inglot, Ava, Miraculum, Yope. Nie zabraknie i świętokrzyskich firm.

Świętokrzyskie firmy wśród wystawców

Działające już blisko 200 lat Uzdrowisko Busko – Zdrój pokaże szereg kosmetyków. Będą to produkty z wodą siarczkową na skórę, która działa antybakteryjnie, przeciwzapalnie, bakteriobójczo. Uzdrowisko do Targów Kielce zabierze także sztandarowy produkt – wodę Buskowiankę – Zdrój.

Kielecki Podopharm, zajmujący się problematyką chorób stóp, zaproponuje zagranicznym przedsiębiorcom produkty i usługi, które przyczyniają się do zmniejszenia tych problemów. Znaczna część oferty skierowana jest do najbardziej wymagającej grupy ludzi - diabetyków. Również kielecki Lyofarm przedstawi kolagen naturalny w kapsułkach. Produkt, dzięki pierwotnym właściwościom „białka młodości”, ma zatrzymać czas uzupełniając utracony z wiekiem aktywny biologicznie kolagen.

Rozbudowaną ofertę na kontraktacje w Targach Kielce przygotowuje Prosper Mira z Bilczy. Zaoferuje kosmetyki o naturalnych składach, z wysokiej jakości surowców, także wegańskie. Będą np. produkty do twarzy i ciała, ekologiczne antyperspiranty z węglem aktywnym i z magnezją, wielofunkcyjny puder do twarzy, który może być stosowany jako maseczka i peeling.

Promocja firm ze Świętokrzyskiego

Podopharm, Lyofarm i Prosper Mirę do udziału w międzynarodowym wydarzeniu zaangażował Urząd Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego. Celem jest promocja firm z regionu na zagranicznych rynkach. Slavic B2Beauty to spotkanie biznesowe. Targi nie są skierowane do mieszkańców, wchodzą tylko zainteresowani i wcześniej umówieni zagraniczni kupcy. Jest to natomiast jedyne takie wydarzenie branży w Polsce. 

Świętokrzyskie. Międzynarodowe Targi PLASTPOL 2023 w Targach Kielce
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE