Spotkanie w sprawie OBWE

i

Autor: UM Kielce

Targi Kielce organizatorem europejskiego szczytu

2022-10-28 11:34

To jeden z najważniejszych szczytów Europejskich. Targi Kielce i Ministerstwo Spraw Zagranicznych w czwartek, 27 października podpisały umowę, o organizację spotkania Rady Ministerialnej OBWE.

Szczyt Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie odbyć ma się już na początku grudnia. Targi Kielce wraz z warszawską Agencją Eventową El Padre zajmą się pełną organizacją spotkania, w którym ma uczestniczyć 1300 osób.

Europejskie Dni Dziedzictwa w Żywcu. "Połączeni dziedzictwem"

Kielecka firma jest liderem konsorcjum dwóch spółek. Umowa zobowiązuje do pełnej obsługi wydarzenia, w którego wchodzi między innymi wyposażenie sal konferencyjnych, przygotowanie infrastruktury technicznej czy organizacja biur dla służb konferencyjnych i językowych OBWE.

Sonda
Jak oceniasz sytuację polityczną w Europie?

To pierwsze takiej skali wydarzenie poza ośrodkiem dla Targów Kielce. W szczycie weźmie udział 57 ministrów spraw zagranicznych państw - uczestników. Wydarzenie ma odbyć się 1 i 2 grudnia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE