Emerycie ZAPROSZĄ CIĘ na szczepienia

i

Autor: SHUTTERSTOCK

Szpital na kieleckim Czarnowie czeka na kolejne szczepionki przeciw koronawirusowi

2020-12-30 11:31

Wszystkie osoby zaszczepione dotychczas przeciw COVID-19 w Wojewódzki Szpitalu Zespolonym w Kielcach czują się dobrze. Niebawem do największej lecznicy w regionie świętokrzyskim powinny dotrzeć kolejne partie szczepionek.

W pierwszej dostawie szpital na kieleckim Czarnowie otrzymał 75 dawek szczepionki, które zostały przeznaczone dla pracowników. Placówka będzie zamawiać kolejne szczepionki.

- Dziś otrzymaliśmy kolejne 75 dawek szczepionki, a następne dotrą do nas w ciągu kilku dni – mówi nam Anna Mazur-Kałuża, rzecznik Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach.

Przypomnijmy, że chęć skorzystania ze szczepień zadeklarowało 1100 pracowników WSzZ oraz kilkaset podmiotów zewnętrznych. – Odbieramy bardzo dużo telefonów w tej sprawie. Podmioty zewnętrzne prosimy o cierpliwość. Zależnie od terminów i wielkości dostaw kolejnych dawek szczepionki, ustalony zostanie harmonogram działań – zaznacza Katarzyna Arent, koordynator do spraw szczepień w WszZ.

O rozpoczęciu szczepień pracowników placówek zewnętrznych, szpital ma poinformować w kolejnym komunikacie. – Dodatkowo, jednostki będą o terminach informowane telefonicznie – zapewnia Katarzyna Arent.

Szpital w Ostrowie Wielkopolskim rozpoczął szczepienia przeciw COVID-19
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE