Szansa na staże z Miejskiego Urzędu Pracy w Kielcach. Mija termin składania wniosków

2020-07-07 12:41 PioR
Powiatowy Urząd Pracy oferuje staże i dofinansowania do własnej działalności
Autor: zdjęcie ilustracyjne pixabay/Aymanejed Szansa na staże z Miejskiego Urzędu Pracy w Kielcach. Mija termin składania wniosków

Ponad dwieście staży do wzięcia. Miejski Urząd Pracy tylko do 10 lipca czeka na wnioski od zainteresowanych nimi pracodawców.

Dokumenty należy złożyć do skrzynki podawczej w siedzibie MUP (Kielce, ul. Szymanowskiego 6) lub przesłać pocztą. - Co ważne, decyduje data ich złożenia, a nie wysyłki - podkreśla Zbigniew Brzeziński z Miejskiego Urzędu Pracy w Kielcach.

- Będą staże zarówno dla osób do 29 roku życia, tych, którzy są obecnie bezrobotne, jak i dla osób, które ukończyły już 30 lat. Tutaj jednak pierwszeństwo będą miały osoby, które są długotrwale bezrobotne, mają orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, niskie kwalifikacje lub panie – podkreśla.

Pieniądze na staże pochodzą z dwóch źródeł: Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER – 174 staże) i Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego (RPO WŚ – 31 staży). Druk wniosku oraz więcej informacji można znaleźć na stronach internetowych MUP.

Remont pałacu w Kielcach

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.