Kobiety biorące udział w akcji bezpłatnego dowozu

i

Autor: UM Kielce Wystarczy zebrać odpowiednią ilość Pań i zadzwonić!

Świętokrzyskie Centrum Onkologii z województwa za darmo dowozi na profilaktykę

2023-02-08 17:15

Świętokrzyskie Centrum Onkologii zachęca do skorzystania z bezpłatnego dowozu pań na badania cytologiczne i mammografię. Placówka zachęca do udziału w akcji pracodawców z Kielc, jednostek samorządu terytorialnego, stowarzyszeń i organizacji pozarządowych. Wystarczy zebrać minimum 10 chętnych pań.

Chętne kobiety zostaną za darmo dowiezione do Świętokrzyskiego Centrum Onkologii, tam wykonane zostaną niezbędne badania profilaktyczne. Dla kobiet w wieku od 50-69 lat przeznaczona jest diagnostyka w formie mammografii. Dla pań od 25 do 59 lat przeprowadzona zostanie cytologia metodą konwencjonalną i płynną.

Istotną informacją jest, że bus ŚCO odwozi zainteresowane z powrotem do zakładu pracy. Ułatwienia w dostępie do profilaktyki będą realizowane do czerwca 2023 roku. Aby zamówić transport wystarczy zadzwonić do Świętokrzyskiego Centrum Onkologii na numer: 41 36 74 036.

Dzień wcześniaka na Oddziale Neonatologicznym w Zespole Szpitali Miejskich w Katowicach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE