Utrudnienia na drogach w Białymstoku. Roboty drogowe i zmiana organizacji ruchu

i

Autor: materiały Radia Eska Utrudnienia na drogach w Białymstoku. Roboty drogowe i zmiana organizacji ruchu

UWAGA KIEROWCY!

W Kielcach startuje remont ulicy Krakowskiej. Będą zmiany w ruchu!

2023-06-01 9:58

Przed nami remont kolejnej ulicy w Kielcach. Tym razem chodzi o fragment Krakowskiej. Dlatego zmiany już od najbliższego poniedziałku nastąpią na odcinku tej ulicy pomiędzy ulicami biskupa Kaczmarka a Owocową.

Miejski Zarząd Dróg w Kielcach poinformował, że w nocy z 5 na 6 czerwca firma Strabag planuje wprowadzić zmiany w organizacji ruchu na ul. Krakowskiej w związku z remontem nawierzchni.

Zmiany w ruchu na Krakowskiej w Kielcach

- Na odcinku od skrzyżowania z ul. bp. Kaczmarka do skrzyżowania z ul. Owocową obowiązywał będzie ruch jednokierunkowy - mówi Jarosław Skrzydło, rzecznik MZD.

- Objazd w przeciwnym kierunku dla ruchu lokalnego zostanie wyznaczony ulicami: Jana Pawła II – Ogrodową – rondem Giedroycia – bp. Kaczmarka – Krakowską. Objazd dla ruchu tranzytowego w kierunku Krakowa i DW 762 będzie wyznaczony ulicami: Jana Pawła II – Ogrodową – rondem Giedroycia – Żytnią – Armii Krajowej – Krakowską - dodaje.

Ruch jednokierunkowy na remontowanym odcinku ul. Krakowskiej obowiązywał będzie do połowy sierpnia.

Świętokrzyskie. Budzenie Sienkiewki i parada zespołów ludowych w Kielcach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE