Sposób na upały. Basen letni przy Szczecińskiej czeka na kielczan

i

Autor: Dariusz Skrzyniarz

Sposób na upały. Basen letni przy Szczecińskiej czeka na kielczan

2021-07-01 10:37

W słoneczne i upalne dni idealnym rozwiązaniem jest wypad nad wodę. W Kielcach odrobinę ochłody znajdziemy na basenie letnim przy ulicy Szczecińskiej. To atrakcja dla małych i dużych.

Basen przy ulicy Szczecińskiej w Kielcach to legendarny obiekt. To miejsce w gorące dni od lat tłumnie zapełniają mieszkańcy miasta.

- Przygotowaliśmy dla kielczan mały basen dedykowany dzieciom oraz dużą nieckę. Są też boiska do piłki plażowej. To jedyny taki obiekt w Kielcach i uważam, że warto do nas przychodzić. Wyznaczyliśmy limit gości na 500 osób jednocześnie korzystających z obiektu, ale tak naprawdę nikt nie odejdzie bez biletu – mówi Marzena Gołda, która zarządza obiektem.

Młodzież, którą spotkaliśmy na basenie jest zadowolona z tej letniej atrakcji.

- Woda w basenie jest ciepła. Podoba nam się, że jest tu sporo przestrzeni i można na spokojnie popływać – mówiła nam młodzież z Wolnej Strefy korzystająca akurat z uroków miejskiego basenu pod chmurką.

Basen Letni w Kielcach jest otwarty codziennie od godziny 10 do 18.

Mały kotik we wrocławskim zoo dostał imię Bruno
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE